Facebook

apartament lux

4 Pory Roku Apartament Lux

Do jakiego pokoju chciałbyś wracać po górskim spacerze, jeździe na świetnie przygotowanych nartostradach czy długiej naradzie?

Wyobraź sobie, że zmarznięty po długim pobycie na stoku wchodzisz do budynku, sprzęt zostawiasz w narciarni, windą wjeżdżasz na górę i wchodzisz do ciepłego saloniku gdzie w kominku pali się ogień.

Wchodzisz do jednej z dwóch łazienek, wyposażonych przez najlepsze firmy, bierzesz gorący prysznic lub relaksującą kąpiel w wannie, a następnie owijasz się ciepłym ręcznikiem. Przechodzisz do salonu i siadasz wygodnie na rozkładanej kanapie, skąd możesz podziwiać piękną panoramę gór, jaka rozciąga się za oknami lub napawać się widokiem szczap drewna płonących w kominku.

Leżąc na wygodnym łóżku możesz zrelaksować się patrząc na ośnieżone drzewa lub poczytać książkę.

Jeśli chcesz zaczerpnąć świeżego górskiego powietrza, możesz wyjść na jeden z dwóch balkonów należących do apartamentu.

Zapraszamy Cię do niezwykle ekskluzywnego i najpiękniejszego apartamentu w ośrodku, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. W apartamencie znajdują się dwie łazienki, jedna, z kabiną prysznicową, przy saloniku i druga, przy sypialni, z wanną. W każdej łazience czekają ciepłe ręczniki. Do dyspozycji Gości w Apartamencie Lux oddajemy również salon z kominkiem, rozkładaną kanapą, telewizorem  oraz dwa balkony.

Jeżeli szukasz czegoś naprawdę szczególnego i masz ochotę zakosztować wyjątkowego luksusu, zamieszkaj w Apartamencie Lux.