Facebook

fabryka endorfiny

NASI GOŚCIE MAJĄ ZAPEWNIONE SPECJALNE ZNIŻKI NA SEZON 2019

  • SPŁYW POPRADEM         -  20% RABATU
  • MAMUT PARK LINOWY    -  10% RABATU
  • PAINTBALL                    -  10% RABATU
  • KRYNICKI PARK LINOWY - 10% RABATU

Do pobrania e Recepcji Vouchery stanowiące kartę rabatową na wymienione atrakcje.

Od dłuższego czasu współpracujemy z Fabryką Endorfiny, która na terenie Krynicy oraz okolic oferuje różne atrakcje aktywnego wypoczynku. Oferta szczególnie skierowana jest do rodzin, dla których każda z atrakcji będzie mile spędzonym czasem i prawdziwą integracją.

SPŁYWY PONTONAMI I KAJAKAMI RZEKĄ POPRAD

Spływ malowniczą Doliną Popradu(Muszyna) przeznaczony jest dosłownie dla wszystkich, ponieważ rzeka jest spokojna i rekreacyjna a pontony stabilne i bezpieczne.

MAMUT PARK LINOWY - GÓRA PARKOWA

Znajduje się na szczycie Góry Parkowej przy drodze do Źródełka Miłości. Wśród atrakcji można znaleźć trasę okrytą w całości siatkami bezpieczeństwa (dla 3 latków). Od 4 roku życia można już zaczynać zabawę na kolejnej trasie, z przypinaniem karabińczyków, ale zawieszonej na takiej wysokości, aby w każdej chwili rodzic mógł pomóc dziecku. Poza tym sa jeszcze dwie trasy dla starszych dzieci i dorosłych - średnia i wysoka.

PAINTBALL

Paitball to atrakcja, którą lubią mężczyźni w każdym wieku, ale nie brakuje również kobiet chętnych aby postrzelać kulkami na farbę.

KRYNICKI PARK LINOWY

Park linowy położony jest u podnóża Jaworzyny Krynickiej (przy drodze na Kolej Gondolową)

W skład atrakcji  Parku wchodzi 8 tras linowych: od trasy dla 3 latka po trasę ekstremalną dla śmiałków poszukujących wrażeń oraz trasa zjazdowa o sumie zjazdów ponad 260m. Prawdziwa eksplozja emocji czeka wszystkich, któray odważą się oddać Skok Wahadłowy (Big Swing) z wysokości 17m.

Na miejscu jest również: ścianka wspinaczkowa, trampolina, huśtawki, mini plac zabaw z piaskownicą oraz zadaszona wiata z paleniskiem i stołami(możliwość urządzenia sobie grilla).