Facebook

spa

4 Pory Roku SPA

W naszych gabinetach pracujemy na kosmetykach wiodących firm.

LARENS - REWOLUCJA BEZ SKALPELA.

Są to antyalergiczne kosmeceutyki i nutraceutyki na bazie naturalnych bioaktywnych oligopeptydów, kolagenu, ectoiny, HSP, wody nano i heksagonalnej - zawierają nowoczesne najskuteczniejsze substancje antystarzeniowe na świecie. Niskocząsteczkowe naturalne biologicznie czynne peptydy należą do nowej generacji substancji czynnych. Ich działanie kosmetyczne jest wielokierunkowe: przeciwzmarszczkowe, nawilżające, powodują wygładzenie skóry i spłycenie zmarszczek mimicznych. Zwiększają elastyczność, zmniejszają suchość skóry, redukują przebarwienia i zmiany trądzikowe. Pierwsze efekty profesjonalnych zabiegów LARENS widoczne są praktycznie natychmiast. Zabiegi w gabinecie warto wzmacniać poprzez stosowanie w domu, rano i wieczorem produktów Larens, które zawierają nieco mniejsze stężenia aktywnych substancji i będą wzmacniać efekty zabiegów dzień po dniu.

THALGO:

Światowego lidera SPA i Thalassoterapii. Thalgo jest laureatem wielu nagród za skuteczność, innowacyjność oraz jakość produktów i zabiegów. Firma istnieje na świecie od ponad 40 lat, a na rynku polskim od ponad lat 15. THALGO jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały profesjonalny rynek kosmetyczny. Wykorzystuje dobroczynne własciwości morskiej wody, flory i fauny tworząc najwyższej klasy preparaty.

Miło nam poinformować Państwa, że rozszerzyliśmy ofertę w naszym SPA o zabiegi francuskich firm ELLA BACHE oraz PURLES, należących do grupy THALGO.

Ella Bache :

W swoich preparatach wykorzystuje naturalne substancje roślinne pochodzące z różnych stron świata oraz zmysłowe zapachy, które zachwycą nawet najbardziej wymagające klientki.

PURLES:

Jest połączeniem sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej.

Oferta naszego ośrodka obejmuje m.in.:

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka i skorzystania z naszej bogatej oferty.

Znalezione obrazy dla zapytania LARENS LOGO

Znalezione obrazy dla zapytania ella bache logo

Znalezione obrazy dla zapytania purles logo

logo_Thalgo.jpg