APARTAMENT LUX

Do jakiego pokoju chciałbyś wracać po górskim spacerze, jeździe na świetnie przygotowanych nartostradach czy długiej naradzie?

Wyobraź sobie, że zmarznięty po długim pobycie na stoku wchodzisz do budynku, sprzęt zostawiasz w narciarni, windą wjeżdżasz na górę i wchodzisz do ciepłego saloniku gdzie w kominku pali się ogień.

Wchodzisz do jednej z dwóch łazienek, wyposażonych przez najlepsze firmy, bierzesz gorący prysznic lub relaksującą kąpiel w wannie, a następnie owijasz się ciepłym ręcznikiem. Przechodzisz do salonu i siadasz wygodnie na rozkładanej kanapie, skąd możesz podziwiać piękną panoramę gór, jaka rozciąga się za oknami lub napawać się widokiem szczap drewna płonących w kominku. 

Leżąc na wygodnym łóżku możesz zrelaksować się patrząc na ośnieżone drzewa lub poczytać książkę.

Jeśli chcesz zaczerpnąć świeżego górskiego powietrza, możesz wyjść na jeden z dwóch balkonów należących do apartamentu.

Zapraszamy Cię do niezwykle ekskluzywnego i najpiękniejszego apartamentu w ośrodku, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. W apartamencie znajdują się dwie łazienki, jedna, z kabiną prysznicową, przy saloniku i druga, przy sypialni, z wanną. W każdej łazience czekają ciepłe ręczniki. Do dyspozycji Gości w Apartamencie Lux oddajemy również salon z kominkiem, rozkładaną kanapą, telewizorem  oraz dwa balkony.

Jeżeli szukasz czegoś naprawdę szczególnego i masz ochotę zakosztować wyjątkowego luksusu, zamieszkaj w Apartamencie Lux.

Szczegóły pokoju

  • Pyszne i świeże posiłki
  • Darmowe WIFI
  • Piękna okolica 2km od centrum
  • Strefa Relaksu i SPA
  • Sala konferencyjna
  • Złoty Standard w Obsłudze Klienta
  • Hotel Roku 2011, 2012, 2013, 2014
  • Oferta ciekawych atrakcji

Sprawdź dostępność

Poprzez kliknięcie przycisku "ZAREZERWUJ TERAZ" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu realizacji rezerwacji. Administratorem Twoich danych osobowych jest JOAN sp. z o.o, 05-092 Łomianki, Kiełpin ul. Rolnicza 195, NIP 1182114542.

Kontakt

Masz pytania? Chętnie odpowiemy
i dobierzemy odpowiedni pokój.

Adres:

4 PORY ROKU & SPA
33-380 Krynica Zdrój
ul. Zieleniewskiego 48

Email:

4pory@post.pl
x Nasze działania w związku z COVID-19

Procedury jakie stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo Gości.

Czytaj Więcej