Fabryka Endorfiny

NASI GOŚCIE MAJĄ ZAPEWNIONE SPECJALNE ZNIŻKI NA SEZON 2020

Korzyści z odwiedzin naszego obiektu nie kończą się tylko na niezwykle komfortowym noclegu, możliwości skorzystania z szerokiej gamy atrakcji czy zabiegów na twarz i ciało. Chcemy, aby nasi goście otrzymywali to, co najlepsze w ramach wakacji, ferii lub urlopu spędzonych w 4 PORY ROKU & SPA. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalne zniżki na ofertę rozrywkową z Fabryką Endorfiny w formie voucherów pobieranych w naszej recepcji!

Vouchery na atrakcje upoważniają do otrzymania 10 i 20% rabatu na ofertę obiektu znajdującego się na terenie Krynicy oraz okolic. Fabryka Endorfin umożliwia wzięcie udziału w spływach kajakowych i pontonami, grze w paintball czy skorzystania z dobrodziejstw kryjących się na terenie dwóch najpopularniejszych parków linowych z tego obszaru. Chcesz skorzystać z wymienionych form rozrywki? Wystarczy, że podczas zameldowania w 4 PORY ROKU & SPA odbierzesz kupony w naszej recepcji. Aby poznać szczegóły oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego i skorzystania z pomocy naszych pracowników.


  • SPŁYW POPRADEM -  20% RABATU
  • MAMUT PARK LINOWY -  10% RABATU
  • PAINTBALL -  10% RABATU
  • KRYNICKI PARK LINOWY - 10% RABATU
Fabryka <span>Endorfiny</span>

Spływ pontonami
i kajakami rzeką pod Poprąd


Spływ malowniczą Doliną Popradu(Muszyna) przeznaczony jest dosłownie dla wszystkich, ponieważ rzeka jest spokojna i rekreacyjna a pontony stabilne i bezpieczne.

Mamut park linowy

- Góra parkowa


Znajduje się na szczycie Góry Parkowej przy drodze do Źródełka Miłości. Wśród atrakcji można znaleźć trasę okrytą w całości siatkami bezpieczeństwa (dla 3 latków).

Od 4 roku życia można już zaczynać zabawę na kolejnej trasie, z przypinaniem karabińczyków, ale zawieszonej na takiej wysokości, aby w każdej chwili rodzic mógł pomóc dziecku. Poza tym sa jeszcze dwie trasy dla starszych dzieci i dorosłych - średnia i wysoka.
Fabryka <span>Endorfiny</span>
Fabryka <span>Endorfiny</span>

Paintball

Paintball to atrakcja, którą lubią mężczyźni w każdym wieku, ale nie brakuje również kobiet chętnych aby postrzelać kulkami na farbę.

Krynicki Park Linowy

Park linowy położony jest u podnóża Jaworzyny Krynickiej (przy drodze na Kolej Gondolową)

W skład atrakcji  Parku wchodzi 8 tras linowych: od trasy dla 3 latka po trasę ekstremalną dla śmiałków poszukujących wrażeń oraz trasa zjazdowa o sumie zjazdów ponad 260m. Prawdziwa eksplozja emocji czeka wszystkich, którzy odważą się oddać Skok Wahadłowy (Big Swing) z wysokości 17m.

Na miejscu jest również: ścianka wspinaczkowa, trampolina, huśtawki, mini plac zabaw z piaskownicą oraz zadaszona wiata z paleniskiem i stołami(możliwość urządzenia sobie grilla).
Fabryka <span>Endorfiny</span>

Kontakt

Masz pytania? Chętnie odpowiemy
i dobierzemy odpowiedni pokój.

Adres:

4 PORY ROKU & SPA
33-380 Krynica Zdrój
ul. Zieleniewskiego 48

Email:

4pory@post.pl
x Nasze działania w związku z COVID-19

Procedury jakie stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo Gości.

Czytaj Więcej