Sprzedaż kosmetyków

Sprzedaż kosmetyków

Poczuj się jak w profesjonalnym gabinecie bez konieczności wychodzenia z własnego domu! Odwiedzając nasz hotel 4 PORY ROKU & SPA oddasz się nie tylko wielu relaksacyjnym zabiegom i masażom, ale również zakupisz kosmetyki wykorzystywane przez nasze specjalistki. Dzięki temu zachowasz na długo wspomnienia z udanego pobytu w naszym ośrodku i zadbasz nie tylko o swoje ciało, ale również zmysły podczas codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Prowadzimy sprzedaż detaliczną kosmetyków znanych marek takich jak:

  • LARENS,
  • GERMAINE DE CAPUCCINI,
  • ELLA BACHE,
  • PURLES,
  • THALGO.

Zapytaj o produkty dostępne w ofercie 4 PORY ROKU & SPA, a nasze specjalistki z pewnością dobiorą dla Ciebie najbardziej odpowiednie kremy, sera czy inne artykuły do pielęgnacji. Sprzedaż kosmetyków możliwa jest w naszej części uzdrowiskowo-relaksacyjnej lub po odbytym zabiegu na twarz, ciało czy masażu. Pokażemy Ci w jaki sposób i kiedy używać sprzedawanych produktów tak, aby efekty były porównywalne do uczucia po profesjonalnym zabiegu w 4 PORY ROKU & SPA!

Spędziłeś niezapomniane chwile w naszym hotelu? Spraw, aby trwały dalej nawet po powrocie do codzienności, wybierając produkty dostępne w naszej strefie SPA! Tutaj nie tylko skorzystasz z odżywczych zabiegów na wybrane partie ciała, ale również zabierzesz odrobinę tego doświadczenia do swojego domu – wszystko dzięki możliwości zakupu kosmetyków wykorzystywanych przez nasze specjalistki. W 4 PORY ROKU prowadzimy sprzedaż produktów przeznaczonych do pielęgnacji ciała - nawilżenia, regeneracji, a także relaksującego masażu - od najlepszych marek kosmetycznych na rynku!

Sprzedaż kosmetyków skierowana jest do wszystkich gości korzystających z usług 4 PORY ROKU & SPA. Chcemy dla Was tego, co najlepsze, dlatego przygotowaliśmy ofertę składającą się z artykułów takich producentów, jak LARENS, GERMAINE DE CAPUCCINI, ELLA BACHE, PURLES czy THALGO. Sprzedajemy produkty, z których korzystamy na co dzień podczas pracy. Znamy je od podszewki, dzięki czemu jesteśmy w stanie skompletować dla Ciebie pełen zestaw dopasowany do potrzeb Twojej skóry.

  • DETALICZNA SPRZEDAŻ KOSMETYKÓW

    Wprowadziliśmy w naszym ośrodku detaliczną sprzedaż kosmetyków: LARENS, GERMAINE DE CAPUCCINI , ELLA BACHE, PURLES oraz THALGO.

Kontakt

Masz pytania? Chętnie odpowiemy
i dobierzemy odpowiedni pokój.

Adres:

4 PORY ROKU & SPA
33-380 Krynica Zdrój
ul. Zieleniewskiego 48

Email:

4pory@post.pl
x Nasze działania w związku z COVID-19

Procedury jakie stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo Gości.

Czytaj Więcej