APARTAMENT BIZNES

Jeżeli chcesz przyjemnie i komfortowo wypocząć w górach, a jednocześnie zapewnić sobie idealne warunki do pracy zawodowej, w Apartamencie Biznes poczujesz się wyjątkowo.  

Apartament jest przestronny i elegancki. Posiada łazienkę z wanną, kabiną prysznicową.
pokoju dziennym oddajemy do Państwa dyspozycji biurko do pracy oraz rozkładaną kanapę.

W apartamencie jest również sypialnia i balkon, z którego można delektować się widokiem ośnieżonych szczytów górskich.  

Apartament Biznes jest idealnym miejscem na połączenie ekskluzywnego wypoczynku z twórczą pracą zawodową.

Każdy przedsiębiorca lub osoba, która często wyjeżdża w celach zawodowych wie, że podróże służbowe nie należą do przyjemności. Bardzo często wiążą się z koniecznością długiej jazdy samochodem do miejsca docelowego, załatwianiem kilku rzeczy na raz oraz realizacją różnorodnych prac biurowych w trasie. Jeżeli chcesz, aby po całym dniu wykonywania takich obowiązków czekał na Ciebie zasłużony odpoczynek, zdecyduj się na pobyt w hotelu 4 PORY ROKU & SPA. Przygotowaliśmy komfortowy apartament biznes dla osób podróżujących do Krynicy-Zdroju i okolic, który jest w pełni przystosowany do różnych potrzeb zawodowych.

Apartament w 4 PORY ROKU & SPA będzie nie tylko idealnym miejscem do regeneracji, ale również do pracy własnej - w jego zaciszu wykonasz wszystkie potrzebne zadania, również te, które wymagają dostępu do internetu. Poza apartamentem ośrodek 4 PORY ROKU & SPA posiada udogodnienie dla prawdziwych rekinów biznesu – na specjalne życzenie przygotujemy dla Ciebie kameralną salę konferencyjną, w której przedstawisz ważną prezentację dla swoich Klientów i partnerów biznesowych.

Szczegóły pokoju

  • Pyszne i świeże posiłki
  • Darmowe WIFI
  • Piękna okolica 2km od centrum
  • Strefa Relaksu i SPA
  • Sala konferencyjna
  • Złoty Standard w Obsłudze Klienta
  • Hotel Roku 2011, 2012, 2013, 2014
  • Oferta ciekawych atrakcji

Sprawdź dostępność

Poprzez kliknięcie przycisku "ZAREZERWUJ TERAZ" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu realizacji rezerwacji. Administratorem Twoich danych osobowych jest JOAN sp. z o.o, 05-092 Łomianki, Kiełpin ul. Rolnicza 195, NIP 1182114542.

Kontakt

Masz pytania? Chętnie odpowiemy
i dobierzemy odpowiedni pokój.

Adres:

4 PORY ROKU & SPA
33-380 Krynica Zdrój
ul. Zieleniewskiego 48

Email:

4pory@post.pl
x Nasze działania w związku z COVID-19

Procedury jakie stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo Gości.

Czytaj Więcej