POKOJE TRZYOSOBOWE

Pokój znajduje się na 3 piętrze. W budynku jest duża winda.

Poszukujesz idealnego miejsca na spędzenie ferii, wakacji lub nawet krótkiego urlopu? W naszym hotelu odpoczniesz od codziennych obowiązków ciesząc się malowniczymi górskimi widokami rozpościerającymi się z okien naszych trzyosobowych pokoi! W 4 PORY ROKU & SPA przygotowaliśmy dla Ciebie nocleg w niezwykle komfortowym i przestronnym lokum idealnym dla rodziców z dzieckiem lub niewielkiej grupy przyjaciół wyjeżdżającej na wakacje w górach.

Pokoje trzyosobowe w naszym obiekcie zostały wyposażone w podwójne i pojedyncze łóżko, miejsce do pracy, niewielki stolik, przy którym wypijesz poranną kawę i oczywiście prywatną łazienkę. W 4 PORY ROKU & SPA dbamy o to, abyś mógł odpoczywać w pełni funkcjonalnym i wygodnym otoczeniu, które umożliwi Ci relaks po całym dniu spędzonym na górskich szlakach.

Zainteresowała Cię oferta zaprezentowana przez 4 PORY ROKU & SPA? Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem noclegu w trzyosobowych pokojach w naszym hotelu oraz zarezerwowania dogodnego terminu w wybranym sezonie!

Sprawdź dostępność

Poprzez kliknięcie przycisku "ZAREZERWUJ TERAZ" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu realizacji rezerwacji. Administratorem Twoich danych osobowych jest JOAN sp. z o.o, 05-092 Łomianki, Kiełpin ul. Rolnicza 195, NIP 1182114542.

Kontakt

Masz pytania? Chętnie odpowiemy
i dobierzemy odpowiedni pokój.

Adres:

4 PORY ROKU & SPA
33-380 Krynica Zdrój
ul. Zieleniewskiego 48

Email:

4pory@post.pl
x Nasze działania w związku z COVID-19

Procedury jakie stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo Gości.

Czytaj Więcej