LARENS - REWOLUCJA BEZ SKALPELA

Są to antyalergiczne kosmeceutyki i nutraceutyki na bazie naturalnych bioaktywnych oligopeptydów, kolagenu, ectoiny, HSP, wody nano i heksagonalnej - zawierają nowoczesne najskuteczniejsze substancje antystarzeniowe na świecie. Niskocząsteczkowe naturalne biologicznie czynne peptydy należą do nowej generacji substancji czynnych. Ich działanie kosmetyczne jest wielokierunkowe: przeciwzmarszczkowe, nawilżające, powodują wygładzenie skóry i spłycenie zmarszczek mimicznych. Zwiększają elastyczność, zmniejszają suchość skóry, redukują przebarwienia i zmiany trądzikowe.

Pierwsze efekty profesjonalnych zabiegów LARENS widoczne są praktycznie natychmiast. Zabiegi w gabinecie warto wzmacniać poprzez stosowanie w domu, rano i wieczorem produktów Larens, które zawierają nieco mniejsze stężenia aktywnych substancji i będą wzmacniać efekty zabiegów dzień po dniu.

THALGO

Światowego lidera SPA i Thalassoterapii. Thalgo jest laureatem wielu nagród za skuteczność, innowacyjność oraz jakość produktów i zabiegów. Firma istnieje na świecie od ponad 40 lat, a na rynku polskim od ponad lat 15. THALGO jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały profesjonalny rynek kosmetyczny. Wykorzystuje dobroczynne własciwości morskiej wody, flory i fauny tworząc najwyższej klasy preparaty.

Miło nam poinformować Państwa, że rozszerzyliśmy ofertę w naszym SPA o zabiegi francuskich firm ELLA BACHE oraz PURLES, należących do grupy THALGO.

GERMIANE DE CAPUCCINI

GermaIne de Capuccini to marka stworzona w 1964r. przez wyjątkową kobietę Carmen Vidal, która wychowywana w Algierze obserwowała rytuały pielęgnacyjne kobiet, a dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym w Paryżu, stworzyła wyjątkowe produkty kosmetyczne, łączące w sobie siłę natury i naukowe podejście. Germaine de Capuccini koncentruje się na urodzie i potrzebach kobiet, podkreślając ich wyjątkowość, niepowtarzalność i wewnętrzne piękno. Dlatego w logo marki pojawił się łabędź , jako symbol doskonałości, piękna, czystości, godności i wdzięku. Profesjonalizm, jakość, innowacyjność i integralność to wartości, które stanowią istotę firmy i pozostają niezmienne od ponad pół wieku. Cechuje ją wysoka jakoś produktów opartych o innowacyjne składniki aktywne otrzymywane w procesach biotechnologicznych. To naturalne i czyste mikrobiologicznie substancje, inspirowane naturalnymi składnikami roślinnymi, spełniające najwyższe standardy jakości.

Jest pierwszą firmą w branży profesjonalnej kosmetyki pielęgnacyjnej, zaangażowaną aktywnie w proces redukcji CO2.


PURLES

Jest połączeniem sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej.

INFORMACJE O ZABIEGACH

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka i skorzystania z naszej bogatej oferty.

Kosmetyka twarzy

Kosmetyka twarzy

Kosmetyka ciała

Kosmetyka ciała

Masaże

Masaże

Zabiegi dodatkowe

Zabiegi dodatkowe

Sprzedaż kosmetyków

Sprzedaż kosmetyków

Kontakt

Masz pytania? Chętnie odpowiemy
i dobierzemy odpowiedni pokój.

Adres:

4 PORY ROKU & SPA
33-380 Krynica Zdrój
ul. Zieleniewskiego 48

Email:

4pory@post.pl
x Nasze działania w związku z COVID-19

Procedury jakie stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo Gości.

Czytaj Więcej