Koniec lata wcale nie musi być równoznaczny z końcem wypoczynku – udowadniamy to za pomocą oferty stworzonej na potrzeby miłośników chłodniejszych pór roku. Hotel 4 Pory Roku & SPA przygotował dla Was zimowe pakiety pobytowe umożliwiające spędzenie ferii, świąt Bożego Narodzenia lub sylwestra w naszym ośrodku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami każdego z nich oraz dokonywania rezerwacji u naszych recepcjonistów, zanim zabraknie wolnych pokoi!

Ferie w 4 Pory Roku & SPA – spędź zimowe wakacje w górach!

Lubisz spędzać aktywnie czas i przez cały rok czekasz na moment, w którym będziesz mógł oddać się swoim ulubionym sportom zimowym? Śnieżne szaleństwo już tuż-tuż, dlatego warto zaplanować pobyt w miejscu z dostępem do wielu atrakcji. Umożliwi Ci to jeden z pakietów przygotowanych w 4 Pory Roku & SPA! W ramach naszej oferty możesz skorzystać z trzy-, pięcio- a nawet ośmiodniowego odpoczynku w naszym ośrodku i nie tylko. Poza strefą SPA dla wielbicieli relaksu zapewnimy Ci również transport na okoliczny stok narciarski MASTER SKI w Tyliczu.

Święta i Nowy Rok w górach? To możliwe dzięki naszym pakietom pobytowym!

Poczuj magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia w wyjątkowej scenerii górskiej i przywitaj nowy rok w iście szampańskim nastroju! Niezapomniany urlop w okresie zimowym zapewnią Ci pakiety pobytów w hotelu 4 Pory Roku w Krynicy-Zdroju. Zasiądź ze swoimi bliskimi do eleganckiej kolacji wigilijnej, na której posmakujesz dwunastu tradycyjnych polskich potraw, a 31 grudnia o północy wypij lampkę szampana w blasku tajskich lampionów rozjaśniających niebo nad Twoją głową.

Jak skorzystać z wybranej oferty w naszym hotelu?

Zainteresował Cię wybrany zimowy pakiet pobytowy w 4 Pory Roku & SPA? Wybierz długość wizyty w naszym hotelu i skontaktuj się z jednym z pracowników naszej recepcji w celu rezerwacji dogodnego terminu oraz jednego z niezwykle komfortowych pokoi. Wszelkie szczegóły dotyczące danej oferty dostępne są na naszej stronie internetowej, ale na wszelkie pytania i wątpliwości chętnie odpowiemy również podczas rozmowy telefonicznej.

Kontakt

Masz pytania? Chętnie odpowiemy
i dobierzemy odpowiedni pokój.

Adres:

4 PORY ROKU & SPA
33-380 Krynica Zdrój
ul. Zieleniewskiego 48

Email:

4pory@post.pl
x Nasze działania w związku z COVID-19

Procedury jakie stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo Gości.

Czytaj Więcej